© 2017 KozmetikaIN.

Obsah tejto stránky je chránený podľa autorského zákona a zákona o ochranných známkach. Texty, obrázky a iné diela na tejto stránke sú chránené každé zvlášť aj ako celok a ich kopírovanie, alebo ďalšie šírenie akýmkoľvek spôsobom je bez písomného súhlasu tvorcu stránky výslovne zakázané. Niektoré fotografie na tejto stránke môžu obsahovať skryté ochranné znaky, ktoré budú využité pri občiansko právnom a trestnom konaní pri neoprávnenom použití. 

Botoxové ošetrenie

 Rada výnimočných výrobkov, ktorá prekvapí svojím účinkom a svojou exkluzívnou a sofistikovanou štruktúrou. Obsahuje prípravky zo 4 druhov peptidov pre svalové uvoľnenie, pôsobí na vyhladenie mimických vrások a dôležitou zložkou je taktiež hadí jed. Ide o kozmetické ošetrenie, ktoré odstraňuje i tie najhlbšie vrásky, omladzuje celkový výraz a obnovuje pevnosť a mladistvý vzhľad pokožky. Ide o účinnú alternatívu k liftingovému chirurgickému zákroku. Ako inšpirácia poslúžil svetový lekársko-estetický výskum, a tak nová rada spomaľuje svalové kontrakcie, dodáva pokožke objem a vyplňuje prázdne miesta spôsobené hlbokými vráskami. Ďalej zlepšuje stavbu buniek a stimuluje regeneračné procesy tkaniva, ktoré omladzujú pokožku a normalizujú jej celkový vzhľad.

Ošetrenie pleti s kmeňovými bunkami

Regeneračné ošetrenie určené k omladeniu pokožky s dlhodobým účinkom.  S pomocou nanolipozómov dopraví do spodných vrstiev pokožky kmeňové bunky rastlinného pôvodu. Tie sú získané z dlhovekého jablka Spätlauber. Samotné kmeňové rastlinné bunky sú príliš veľké, aby sa mohli penetrovať do ľudskej pokožky. Preto ich v laboratóriu upravili a zapuzdrili do nanolipozómov, ktoré ich dopravia na správne miesto. Tak sa zaistí regenerácia kmeňových buniek a trvalo ovplyvní vzhľad omladzujúcim účinkom.

Luxusné kaviárové ošetrenie

Cieľom tohto nadštandardného ošetrenia je dodať pleti potrebnú energiu, obnoviť regeneračné procesy, hydratovať  pokožku, prekrviť pleť a zlepšiť elasticitu pleti.
Absolvujete skvelú relaxačnú masáž s matrigelom, ktorý obsahuje kaviár s vysokou dávkou energie a výťažok z morských rias. Matrigel má schopnosť hlboko preniknúť do pokožky, udržuje vlhkosť v pleti, vypína a vyhladzuje pokožku.

Revitalizačné ošetrenie pleti s vitamínom C

Intenzívne ošetrenie s efektom svetla. Najsilnejšia kombinácia antioxidantov , ktorá bola kedy vytvorená. Využíva výťažok z granátového jablka a hlavne vlastnosti vitamínu C. To je jedna z najúčinnejších molekúl pri liečbe slnečných spálenín a ďalších zápalových ochorení pokožky ako je akné, lupienka, pooperačné jazvy, strie. V koncentrácii vyššej ako 5% kyselina askorbová obmedzuje nadmernú pigmentáciu a zoslabuje škvrny. Dodáva pokožke žiarivosť a zosvetlenie, normalizuje priestupnosť kapilár a obecne zlepšuje žilový tonus. Ošetrenie je vhodné pre fajčiarky a nadmerné konzumentky kávy.